A PTE Fenntartható Fejlődésért Szakkollégiuma tagfelvételt hirdet a 2022/2023-as tanévre

szeptember

általános

Egyetemünk bármely karáról várja a környezetvédelem és a fenntarthatóság kérdései iránt érdeklődő hallgatók jelentkezését a Fenntartható Fejlődésért Szakkollégium.

A szakkollégium olyan alap-, mester- vagy tanárszakos, osztott vagy osztatlan képzésben részt vevő, továbbá PhD-tanulmányaikat végző PTE-s hallgatók jelentkezését várja, akiket érdekelnek a fenntarthatósággal kapcsolatos kutatások, tisztább, egészségesebb világban képzelik el a jövőjüket, és ezért tenni is hajlandók.

Mit nyújt az FFSZ?

• környezettudatos közösség
  • publikációs lehetőség és konferencia-előadás
  • koordinált kutatómunka, kutatócsoport tagság
  • közös programok, remek hangulat
  • szakkollégiumi kurzusokon új ismeretek elsajátítása, ismert előadók meghívása
  • ösztöndíjlehetőség (karonként változó támogatási rendszer)

Milyen adatok és dokumentumok szükségesen a felvételihez?

• a jelentkező neve
  • születési éve
  • kar és szak
  • kutatási terv

Jelentkezési határidő: 2022. október 3.
A jelentkezéseket az adatlappal együtt a szakkollégiumi vezető tanárok címére, a farkas.judit@pte.hu és glied.viktor@pte.hu juttassák el.

Jelentkezési lap (a bejelentkezési adatok megadása után) innen tölthető le.